Yalova Kaplan Parke - Yalova Laminat Parke - Yapı Dekorasyon - Yalova Çelik Kapı - laminat-parke
Yalova Laminat Parke - Yapı Dekorasyon - Yalova Çelik Kapı
  Laminat Parke


 

 Egger Swing Laminat Parke

Alman Egger, Swing marka laminat parkesiyle ahşabın doğallığını ve güzelliğini son teknolojinin kullanımıyla, huzurlarınıza çıkıyor.

Swing laminat parkeler hayatınızın renkliliğine göre tasarlanmış kanserojen madde içermeyen, sağlığınza dost ürünlerdir. Egger, swingle beraber ev ve işyerlerinizin zeminleri için dizayn edilmiş birinci sınıf döşeme çözümlerini hizmetinize sunuyor. Neme dayanıklı yeşil HDF’den üretilmiş Swing, uygulamasında tutkal kullanılmayan üstün kilitlenme teknolojisine sahiptir. Swing laminat parke, 15 yıl garantisiyle satış sonrası da avantaj sağlayan bir üründür. 4 tarafı just clik sistemi ile tak sök tekrar uygulama kolaylığı, rahat kurulum ve temizlik sağlar. Odaya uygulandıktan hemen sonra kullanıma açılır, beklemek gerektirmez. Antialerjik bir üründür.

 

 Moonloc Laminat Parke

moonUNIVERSAL, UNICLIC çıkıntı ve oyuk sistemi ile yapıştırıcı gerektirmeyen laminat parke sistemidir.

Özel çıkıntı ve oyuk sistemi, yer kaplamasının kolay uygulanmasına ve sökülüp takılabilmesine olanak sağlar. moonUNIVERSAL, yapısında E1 standardına uygun yüksek yoğunlukta lif levha (HDF), giydirilmiş koruma tabakası ile birlikte basınçlı laminat dekor katmanı, tutkalsız uygulama için özel çıkıntı-oyuk sistemi içermektedir.

 
 Vario Laminat Parke Özellikleri

VARIO Laminat parke en son teknoloji kullanılarak sizler için üretilmiş; uygulama ve kullanımı son derece kolay bir üründür.

• Yüksek Yoğunlukta HDF Plaka• Aşınma sınıfı 31

• 8 mm Kalınlıkta Laminat Parke
• E1 Standardlarına uygun. (Kanserojen madde içermemektedir)
• Laminat parkelerimiz sigara ateşine dayanıklıdır.
• Leke tutmaz • Hijyeniktir.
• Kolay temizlenir.
• 22 farklı renk ,7 farklı model seçeneği mevcuttur. Clic System, Berry - Floor lisansı ile üretilmektedir.
 


 Lamine Parke Nedir?

Masif ahşap tabakalardan oluşan %100 doğal bir üründür.

Tabakalar birbirlerine 90 derece açıyla yapıştırılmıştır. Yüzeyi cilalı veya yağlı bir şekilde döşemeye hazırdır. İlk döşeme sonrası sistre ve cila gerektirmez ama masif parkeler gibi defalarca sistre edilebilir. 

 

 

Copyright © 2013 - www.kaplanparke.com  Tüm Hakları Saklıdır.

Sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsanız ekranınızı en düşük 1280x720 Px. çözünürlüğe göre ayarlayınız.    0,17 saniyede yüklendi.    Designed By: OnlineTasarim.Net